Otsi kodulehelt...

Tööjõurent sobib ettevõtetele, kellel on suurenenud tööjõuvajadus seoses töö mahu suurenemisega, hetkelise tööjõu puudumise, hooajast tingitud vajadusele lisa tööjõule või muudest põhjustest, mille tõttu vaja suurendada ajutiselt või ka kokkuleppel jäädavalt töökollektiivi.

Lisatööjõu värbamine Personal24 abil on lihtne ja kulusid kärpiv võrreldes reaalselt uue tööjõu palkamisega. Meie ettevõttelt renditud töötaja on Personal24 palgal, tänu millele on Teil töö tegemise eest tasumine märkimisväärselt lihtsam. Tööjõurendi maksumus arvestatakse töötundide või tööperioodi pikkuse alusel ning Personal24 esitab Teile selle kohta vastava arve.

Vastavalt Teie kui kliendi soovile ja omavahelisele kokkuleppele, on võimalik kliendil rendiperioodi lõpus võtta töötaja töölepinguga oma ettevõttesse tööle, jätmaks ära renditeenuse. Tegeleme kõikvõimalike tegevusaladega klientidega ja vastavalt võimalustele otsime vajaliku tööjõu. Tööjõurendi teenust pakume kõikjal Euroopas. Meie peamised välisriikidesse renditud töölised on töötanud või töötavad Soomes, Rootsis ja Norras.

Kui tunnete, et vajate tööjõu rendi teenust, võtke ühendust kontaktivormi kaudu või helistage numbril +358465908333

TJR GROUP OÜ | info@personal24.ee